تبلیغات
خبرنامه هستی نیوز - برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول
 
خبرنامه هستی نیوز
پر بازدیدترین وبلاگ خبری ایران
درباره وبلاگ


آخرین اخبار سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، ورزشی و... از گوشه و کنار جهان هستی

مدیر وبلاگ : حامد قره سوری
نویسندگان
کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور فصل ۹۳ - ۹۴ را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس: کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد در صورت رفع نکردن مشکلات حقوق و مالی باشگاه‌ها در کمیته‌های مربوطه و عدم ارائه فیش‌های بانکی به واحد نقل و انتقالات مبنی بر پرداخت کامل حق عضویت باشگاه و بازیکنان به حساب شماره 0106068080000 بانک ملی شعبه شیخ بهایی تهران تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ 8 مهرماه 93 این دسته از تیم‌ها از جدول مسابقات حذف و سازمان لیگ در خصوص آنها تصمیم خواهد گرفت.

برنامه 5 هفته اول به شرح زیر است:

هفته اول شنبه 12 مهرماه

شهرداری بندر‌عباس- سیاه‌جامگان مشهد ساعت 15 ورزشگاه تختی

نفت پارس گچساران- مس کرمان ساعت 15.15 تختی یاسوج

نیروی زمینی تهران- فولاد‌زمین اهواز ساعت 15.15 شهدای نزاجای تهران

گیتی‌پسند اصفهان- ایران جوان بوشهر ساعت 15.15 آرارات اصفهان

یزدلوله - شهرداری اردبیل ساعت 15.15 شهید نصیری یزد

مس رفسنجان- فولاد یزد ساعت 15.15 تختی رفسنجان

آلومینیوم هرمزگان- فجر سپاسی شیراز 15.30 خلیج فارس بندر‌عباس

راهیان کرمانشاه- پارسه تهران ساعت 15.30 کارگران کرمانشاه

شهرداری تبریز - داماش گیلان ساعت 15.30 اختصاصی شهرداری تبریز

پاس همدان - گل‌گهر سیرجان ساعت 15.30 ورزشگاه قدس همدان

استقلال اهواز - نساجی مازندران ساعت 15.45 تختی اهواز

صنعت نفت آبادان- صنایع اتباع گلستان ساعت 15.45 تختی آبادان

هفته دوم جمعه 18 مهرماه

سیاه جامگان مشهد- صنعت نفت آبادان 14.45 تختی مشهد

فولاد یزد - راهیان کرمانشاه ساعت 15 شهید نصیری یزد

گل گهر سیرجان- مس رفسنجان ساعت 15 اختصاصی گل گهر سیرجان

نفت گاز گچساران - آلومینیوم هرمزگان ساعت 15.15 تختی یاسوج

نساجی مازندران - فجر سپاسی شیراز ساعت 15.15 شهید وطنی قائمشهر

مس کرمان - نیروی زمینی ساعت  15.15 ورزشگاه شهید باهنر کرمان

شهرداری اردبیل- گیتی‌پسند اصفهان ساعت 15.15 ورزشگاه تختی اردبیل

پارسه تهران- صنایع اتکای گلستان ساعت 15.15 صنایع دفاع تهران

داماش گیلان- پاس همدان ساعت 15.15 شهید عضدی رشت

ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز ساعت 15.30 شهید بهشتی بوشهر

فولادنوین اهواز- یزدلوله ساعت 15.30 اختصاصی فولاد اهواز

شهرداری بندرعباس- شهرداری تبریز ساعت 15.30 خلیج فارس بندر‌عباس

هفته سوم دوشنبه 28 مهر

صنایع اتکای گلستان - فولاد یزد ساعت 14.30 شهدای گرگان

نیروی زمینی تهران- نفت و گاز گچساران ساعت 14.45 شهدای نزاجای تهران

یزد لوله- مس کرمان ساعت 14.45 شهید نصیری یزد

مس رفسنجان- داماش گیلان ساعت 14.45 تختی رفسنجان

فجر سپاسی شیراز- ایران زمین بوشهر ساعت 15 ورزشگاه حافظیه شیراز

گیتی‌پسند اصفهان - فولاد نوین اهواز ساعت 15 ورزشگاه آرارات اصفهان

شهرداری تبریز- سیاه جامگان مشهد ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

پاس همدان - شهرداری بندر‌عباس ساعت 15 قدس همدان

راهیان کرمانشاه - گل‌گهر سیرجان ساعت 15 کارگران کرمانشاه

آلومینیوم هرمزگان - نساجی مازندران ساعت 15.15 خلیج فارس بندرعباس

استقلال اهواز- شهرداری اردبیل ساعت 15.30 ورزشگاه تختی اهواز

صنعت نفت آبادان - پارسه تهران ورزشگاه تختی آبادان

هفته چهارم چهارشنبه 7 آبان

فولاد یزد- پارسه تهران ساعت 14.15 شهید نصیری یزد

سیاه‌جامگان مشهد- پاس همدان ساعت 14.15 تختی مشهد

گل‌گهر سیرجان - صنایع اتکای گلستان ساعت 14.15 اختصاصی گل‌گهر سیرجان

نیروی زمینی تهران - آلومینیوم هرمزگان ساعت 14.30 شهدای نزاجای تهران

نفت و گاز گچساران - یزد لوله ساعت 14.30 ورزشگاه تختی یاسوج

شهرداری اردبیل - فجر سپاسی ساعت 14.30 ورزشگاه تختی اردبیل

شهرداری تبریز - نفت آبادان ساعت 14.30 اختصاصی شهرداری تبریز

داماش گیلان- راهیان کرمانشاه ساعت 14.30 شهید عضدی رشت

شهرداری بندر‌عباس - مس رفسنجان ساعت 14.45 خلیج فارس بندر‌عباس

ایرانجوان بوشهر - نساجی مازندران ساعت 15 شهید بهشتی بوشهر

مس کرمان - گیتی‌پسند اصفهان ساعت 15 شهید باهنر کرمان

فولاد نوین اهواز - استقلال اهواز ساعت 15 اختصاصی فولاد

هفته پنجم شنبه 17 آبان

صنایع اتکای گلستان - داماش گیلان ساعت 14.15 شهدای گمنام

یزد لوله - نیروی زمینی ساعت 14.30 شهید نصیری یزد

نساجی مازندران - شهرداری اردبیل ساعت 14.30 شهید وطنی قائمشهر

گیتی‌پسند اصفهان - نفت و گاز گچساران ساعت 14.30 آرارات اصفهان

فجر سپاسی شیراز- فولاد نوین اهواز ساعت 14.30 حافظیه شیراز

پارسه تهران - گل‌گهر سیرجان ساعت 14.30 صنایع دفاع تهران

مس رفسنجان - سیاه‌جامگان مشهد ساعت 14.30 تختی رفسنجان

آلومینیوم هرمزگان - ایرانجوان بوشهر ساعت 14.45 خلیج فارس بندر‌عباس

پاس همدان - شهرداری تبریز ساعت 14.45 قدس همدان

راهیان کرمانشاه - شهرداری بندر‌عباس ساعت 14.45 کارگران کرمانشاه

استقلال اهواز - مس کرمان ساعت 15 تختی اهواز

صنعت نفت آبادان - فولاد یزد ساعت 15 تختی آبادان



نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها : برنامه هفته اول تا پنجم لیگ دسته اول،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 30 شهریور 1393 07:22 قبل از ظهر
سلام
افزایش bazdid وبلاگ شما
www.iAlexa.ir
شنبه 29 شهریور 1393 05:03 بعد از ظهر
سلام هم وطن
وبلاگ خوبی داری
یه سر به ما هم بزن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر





آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه